Hopp til hovedinnhold

Medlemmer

Nils Anfinset

Nils Anfinset

Tlf: 55 58 29 08
Nils.Anfinset@ahkr.uib.no

Leder for skjelettutvalget. Professor i arkeologi ved Universitetsmuseet, Avdeling for kulturhistorie, Universitetet i Bergen.

Sean D. Denham

Tlf: 51 83 26 37
sean.d.denham@uis.no

Osteolog ved Avdeling fornminner, Arkeologisk Museum, Universitetet i Stavanger

Tone Druglitrø

Tone Druglitrø

Tlf: (+47) 22 84 16 27
tone.druglitro@tik.uio.no

Førsteamanuensis ved TIK Senter for teknologi, innovasjon og kultur, UiO.

Siri Forsmo

Siri Forsmo

Tlf: (+47) 97 18 15 31
Siri.Forsmo@ntnu.no

Instituttleder og professor ved Institutt for samfunnsmedisin og sykepleie, NTNU.

Kjetil Fretheim

Kjetil Fretheim

Tlf: (+47) 22 59 06 25
Kjetil.Fretheim@mf.no

Prorektor og professor i diakoni og etikk ved MF vitenskapelig høyskole i Oslo.

Elin Rose Myrvoll

Tlf: 950 62 570
elin.myrvoll@niku.no

Avdelingsleder/arkeolog (PhD) ved Framsenteret, Norsk institutt for kulturminneforskning.

Therese Robertsen Almaas

Tlf:
th.robertsen@gmail.com

Juridisk rådgiver i Omsorgsbygg Oslo KF.

Jens Rytter

Tlf:
jens.rytter@ra.no

Rådgiver hos Riksantikvaren.

Asgeir Svestad

Tlf: +47 990 34 517
Asgeir.Svestad@uit.no

Førsteamanuensis i arkeologi, UiT Norges arktiske universitet

Torgeir Sørensen

Tlf: +47 22 96 38 09
Torgeir.Sorensen@vid.no

Førsteamanuensis, fakultet for helsevitenskap. VID vitenskapelige høyskole